fbpx

Vivia Talouspalvelut Oy, Ylivieska

Savisilta 1
84100 Ylivieska
ma-pe
klo 8-16

Ylivieskan toimipisteen yhteyshenkilöt

Minna Hauhtonen
Minna Hauhtonen
toimitusjohtaja
p. 044 274 8916
minna.hauhtonen@viviatalouspalvelut.fi
Ilse Eskola
Ilse Eskola
Taloushallinnon asiantuntija
p. 040 418 0126
ilse.eskola@viviatalouspalvelut.fi
Maire Timlin
Maire Timlin
Taloushallinnon asiantuntija
p. 050 405 8839
maire.timlin@viviatalouspalvelut.fi
Susan Ollikainen
Susan Ollikainen
Taloushallinnon asiantuntija
p. 040 505 5164
susan.ollikainen@viviatalouspalvelut.fi
Diana Sihvonen
Diana Sihvonen
Taloushallinnon asiantuntija
p. 050 326 5342
diana.sihvonen@viviatalouspalvelut.fi
Maria Jaakola
Maria Jaakola
Taloushallinnon asiantuntija
p. 040 518 2250
maria.jaakola@viviatalouspalvelut.fi
Jonna Lehtonen
Jonna Lehtonen
Taloushallinnon asiantuntija
p. 040 518 4211
jonna.lehtonen@viviatalouspalvelut.fi
Mira Löytynoja
Mira Löytynoja
Taloushallinnon asiantuntija
p. 040 709 1856
mira.loytynoja@viviatalouspalvelut.fi

OTA YHTEYTTÄ!

Lähetä alla oleva lomake, ja olemme sinuun yhteydessä pikaisesti!

Seuraa meitä somessa!

Vivia Talouspalvelut.
Vivia Talouspalvelut Oy
p. 044 274 8916

Evästeasetukset
Tietosuojaseloste